TV skříňky 3 ks medově hnědé masivní borové dřevo

Neohodnoceno
3 851 Kč 3 182,64 Kč bez DPH
Skladem, dodání do 8 dnů
Můžeme doručit do:
2.2.2023
Tyto klasické TV skříňky mají šikovný a zároveň trendový design, který ve vašem pokoji okamžitě upoutá pozornost. Závěsné skříňky jsou vyrobené z masivního borového dřeva, které zajišťuje jejich pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Poslouží vám jako ideální místo pro uložení knih, sběratelských předmětů, dekorací a dalších věcí. Prázdnou stěnu tak promění v designový prvek. Plovoucí skříňky se navíc snadno čistí vlhkým hadříkem. Upozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, vyhledejte odbornou radu. Pečlivě si přečtěte a dodržujte každý krok pokynů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto klasické TV skříňky mají šikovný a zároveň trendový design, který ve vašem pokoji okamžitě upoutá pozornost.

Závěsné skříňky jsou vyrobené z masivního borového dřeva, které zajišťuje jejich pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Poslouží vám jako ideální místo pro uložení knih, sběratelských předmětů, dekorací a dalších věcí. Prázdnou stěnu tak promění v designový prvek. Plovoucí skříňky se navíc snadno čistí vlhkým hadříkem.

Upozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) pro připevnění na stěnu nejsou součástí balení. Použijte šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, vyhledejte odbornou radu. Pečlivě si přečtěte a dodržujte každý krok pokynů.

  • Barva: medově hnědá
  • Materiál: masivní borové dřevo
  • Montáž nutná: ano
  • Balení obsahuje:
  • 2x TV skříňka: 60 x 30 x 35 cm (Š x H x V)
  • 1x TV skříňka: 30 x 30 x 100 cm (Š x H x V)

Doplňkové parametry

Kategorie: TV stolky a obývací stěny
Barva: Hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: